Lektor – odborný pracovník projektu

Děkan Pedagogické fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení 2 pracovních míst

• Lektor – odborný pracovník projektu

Označení pracovního místa

• Lektor – odborný pracovník projektu
  • Typ systemizovaného místa: lektor

Popis pracovní náplně pracovního místa

Lektor se podílí na výuce v bakalářských a magisterských studijních programech (včetně oponování a vedení závěrečných prací). Rozsah přímé výuky v dlouhodobém průměru je obvykle 14 až 20 hodin týdně v semestru. Může se podílet na tvůrčí činnosti (umělecká činnost, výzkum, vývoj, inovace).

Označení specifikace mezinárodního výzkumného profilu uchazeče

• R1 – First stage

Předpokládaná výše úvazku

Kvalifikační a další předpoklady

• Vysokoškolské vzdělání II. stupně
  • 5 let praxe
  • Angličtina B2
  • EU research level: R1 – First stage
  • Zkušenosti s produkcí v kultuře

Předpokládané datum nástupu

• Od 1. 11. 2022., popř. dle dohody

Výčet dokladů požadovaných od uchazeče

• strukturovaný profesní životopis s přehledem publikační činnosti
  • motivační dopis
  • souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení
  • doklady o dosažené kvalifikaci

Mzdové podmínky

• dle Vnitřního mzdového předpisu OU

Termín, způsob, forma a místo pro dodání přihlášky a požadovaných dokladů uchazeče

Strukturovaný profesní životopis s přehledem publikační činnosti (umělecké činnosti), motivační dopis, doklady o dosaženém vzdělání a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte do 14. 10. 2022 na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jazyk, ve kterém bude vedeno výběrové řízení

• český

První kolo výběrového řízení proběhne bez osobní přítomnosti uchazečů posouzením zaslaných materiálů výběrovou komisí.

Děkan fakulty si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu jednání pouze vybrané uchazeče a zároveň právo nevybrat žádného uchazeče. Děkan PdF OU rovněž může výběrové řízení zrušit nebo opakovat.