DOCENT/KA nebo ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA se zaměřením na Latinskou Ameriku

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka na pozici:

DOCENT/KA nebo ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA se zaměřením na Latinskou Ameriku

pro Katedru politologie Filozofické fakulty, Univerzita Hradec Králové.

Kvalifikační požadavky:

• ukončená habilitace nebo Ph.D. vzdělání v oboru politologie nebo příbuzném oboru;
  • relevantní vědecká a publikační činnost v oboru;
  • vynikající znalost kvantitativní nebo kvalitativní metodologie;
  • znalost anglického jazyka a schopnost v něm přednášet;
  • schopnost týmové spolupráce a organizační dovednosti.

Požadované dokumenty:

• motivační dopis;
  • profesní životopis;
  • přehled dosavadní pedagogické a vědecké činnosti včetně seznamu publikací;
  • kopie dokladů o VŠ vzdělání v oboru či příbuzném oboru.

Nabízíme pracovní poměr ve výši úvazku 1,0 na jeden rok s možností prodloužení. Předpokládaný termín nástupu je listopad 2022.

Bližší informace podá vedoucí Katedry politologie FF UHK Dr. Milan Hrubeš (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo garant navazujícího magisterského programu Politologie – specializace Latinskoamerická studia doc. Karel Kouba (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Požadované dokumenty zašlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo písemně na adresu: Univerzita Hradec Králové, děkanát Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové, nejpozději do 20. října 2022.