Vedoucí Katedry mediální studií na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky

Děkan Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa vedoucí/ho Katedry mediální studií na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Náplň práce:

• řízení pracovního kolektivu katedry
  • řízení administrativní agendy katedry
  • organizace výuky oboru Mediální studia v bakalářském a magisterském studiu
  • tvůrčí aplikace výsledků vědecko-výzkumné činnosti do pedagogické činnosti katedry
  • vlastní vědecko-výzkumná činnost
  • vedení přednášek a seminářů
  • působení v komisích, vedení studentů a posuzování studentských prací
  • expertizní činnost na národní a mezinárodní úrovni

Požadujeme:

• vysokoškolské vzdělání s akademickou nebo vědeckou hodností docent nebo Ph.D. (či ekvivalentními a vyššími)
  • orientace a minimálně pětiletá pedagogická a vědecká praxe v oboru Marketingová komunikace a PR nebo oboru příbuzném, odpovídající publikační a tvůrčí činnost, podíl na významné grantové činnosti v oboru
  • znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
    aktivní znalost angličtiny nebo jiného světového jazyka slovem i písmem a schopnost přednášet v daném jazyce
    zkušenost s vedením pracovního kolektivu
    znalost českého jazyka slovem i písmem

• pracovní úvazek ve výši 1,0 (40 hodin týdně)
  • předpokládaný nástup 1. 4. 2023
  • širokou škálu zaměstnaneckých výhod

Písemná přihláška musí obsahovat:

• akademický životopis včetně přehledu publikační činnosti
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • koncepci rozvoje Katedry mediálních studií pro období 2023 – 2027, jejíž součástí bude především koncepce pedagogické a výzkumné činnosti a výhled rozvoje v personální oblasti

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 15. 12. 2022 na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „vedoucí KMS IKSŽ“.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.