Vědecký pracovník

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo přírodovědného směru;
  • samostatnost, komunikativnost, spolehlivost;
  • manuální zdatnost a zručnost;
  • analytické myšlení;
  • dobrá znalost práce na PC;časová flexibilita;
  • praxe výhodou.

Náplň práce:

  • řešení dílčích výzkumných a vývojových úkolů;
  • provádění experimentálních měření v laboratoři i v terénu;
  • provádění zkoušek v rámci akreditované laboratoře;
  • vyhodnocování naměřených dat;
  • individuální pracovní úkoly.

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené;
  • odměňování dle vnitřního mzdového předpisu (5. tarifní třída);
  • příspěvek na stravování;
  • pružná pracovní doba;
  • stabilní zázemí prestižní univerzity;
  • pracoviště v blízkosti metra stanice Dejvická;
  • příjemný kolektiv.

Nástup: ihned nebo dohodou