Univerzitní stromek UJEP letos obdaruje matky s dětmi

Vánoční strom UJEP v univerzitním městečku, přímo na náměstíčku u rektorátu, se letos rozsvítil 25. 11. 2022. Hromadné setkání zaměstnanců a studentů univerzity u  symbolického vánočního stromku je již několik let příležitostí pro zastavení a vánoční inspiraci. 

Pro zahřátí těla i navození adventní atmosféry je připravený svařáček a vánoční mlsání, téma Vánoc připomíná charitativní akce Stromeček splněných přání, kterou při té příležitosti zahajuje Studentská unie UJEP.

SU UJEP organizuje Stromeček splněných přání již popáté jako aktivitu, která má především přivést vánoční radost i lidem, kteří v životě nemají tolik štěstí. V letošním roce se zaměřila na azylové domy nejen pro matky s dětmi v Ústí nad Labem a okolí.

„I tentokrát jsou na Vánočním stromu UJEP zavěšeny inspirativní lístečky s náměty na dárky, které by mohly maminky a jejich děti v azylovém domě potěšit,“ říká prezidentka SU UJEP Barbora Bernatová.

U Vánočního stromu UJEP je připevněn informační plakát s veškerými organizačními informacemi akce Stromeček splněných přání V. K zakoupení dárku se může připojit i ústecká veřejnost. 

Další informace jsou dostupné zde.